Anasayfa Araştırma 3 Boyutlu Enteresan Fotoğraflar

3 Boyutlu Enteresan Fotoğraflar

1

1800 yılların sonu ve fotoğrafçılar 3D yani 3 boyutlu fotoğraflar çekiyor. Size biraz ilginç geliyor olabilir ama fotoğrafları görünce eminim sizde 3 boyutlu etki oluşturduğunu hissedeceksiniz. Bundan 150 yıl önce düşünülen ve halen bizlerin bile yeni yeni bu teknolojisi ile tanıştığı 3D teknolojisi o zamanlarda birilerinin aklına gelmiş o zamanın şartlarına göre bir şeyler yapmaya çalışmışlar. Ortaya gayette başarılı fotoğraflar çıkmış. Zaman ilerledikçe teknolojinin gelişmesi sanki yavaşlıyor gibi. Bundan 150 yıl önce düşünülen teknoloji bugün bile tam olarak yapılamıyor.

3d-boyutlu-enteresan-fotograflar-kadir-blog-kisisel-blog-1 3d-boyutlu-enteresan-fotograflar-kadir-blog-kisisel-blog-2 3d-boyutlu-enteresan-fotograflar-kadir-blog-kisisel-blog-3 3d-boyutlu-enteresan-fotograflar-kadir-blog-kisisel-blog-4 3d-boyutlu-enteresan-fotograflar-kadir-blog-kisisel-blog-5  3d-boyutlu-enteresan-fotograflar-kadir-blog-kisisel-blog-7 3d-boyutlu-enteresan-fotograflar-kadir-blog-kisisel-blog-8 3d-boyutlu-enteresan-fotograflar-kadir-blog-kisisel-blog-9 3d-boyutlu-enteresan-fotograflar-kadir-blog-kisisel-blog-10 3d-boyutlu-enteresan-fotograflar-kadir-blog-kisisel-blog-11 3d-boyutlu-enteresan-fotograflar-kadir-blog-kisisel-blog-12 3d-boyutlu-enteresan-fotograflar-kadir-blog-kisisel-blog-13

Bir önceki yazımız olan En İyi Kişisel Bloglar ve Yazarları #2 başlıklı makalemizde araştırma, com ve cv bloglar hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum

  1. 150 yıl öncesini düşünürsek bu tür fotoğrafların çekilmiş olması hayret verici. Resimler oldukça kaliteli. Makalen için teşekkürler.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz