X
    Kategoriler: Teknoloji

Asus Zenfone 2 Laser vs Samsung Galaxy E7 Karşılaştırma

Merhaba bloğumun değerli takipçileri özellik olarak birbirine çok yakın iki telefonun incelemesini yapma fırsatım oldu. Asus Zenfone 2 Laser ve Samsung Galaxy E7 adlı modeller hemen hemen aynı özellikte olup bu iki modele ait özellik grafiği aşağıdaki görselde mevcuttur. Görseli detaylı incelerseniz donanım olarak aynı özellikte olduğunuz göreceksinizdir. Her iki telefonun karşılaştırma detaylarını sizlerle paylaştım. Görseli inceledikten sonra sizler için hangi akıllı telefonun seçilebilir olduğuna dair notlarımı paylaşacağım.

Asus Zenfone 2 Laser Almak İçin Nedenler:

  1. AnTuTu sonuçlarına göre daha iyi performans sunuyor.
  2. Bütçe dostu fiyatlar.(Asus Zenfone 2 Laser 899 TL ile başlayan fiyatlar ile piyasaya giriş yaparken Samsung Galaxy E7 1099 TL ile başlayan fiyatlarla piyasaya giriş yaptı.)
  3. Daha iyi kamera (Zenfone 2 Laser’da bulunan düşük ışık modu ve lazer odaklama teknolojisi daha iyi fotoğraflar çekmenize olanak veriyor.)

Samsung Galaxy E7 Almak İçin Nedenler:

  • Daha ince tasarıma sahip.
0.0
00

Bir önceki yazımız olan Asus Zenfone 2 Laser Ayrıntılı İnceleme başlıklı makalemizde asus fiyat, asus türkiye çıkış tarihi ve asus zenfone 2 detaylı inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.