Call Of Duty’den Akıllara Ziyan Video

Call Of Duty’nin sıkı bir hayranı olarak geçen gün karşılaştığım ve Call Of Duty Advanced Warfare oyunu için firmanın hazırlamış olduğu bir video gerçekten akıllara zarar diye nitelendirebilirim. Oyunun sanki oynanış videosuymuş gibi gerçek oyuncular tarafından çekilmiş bol aksiyonlu hali bu oyundan çok iyi bir film çıkar algısı oluşturuyor. Videoyu izledikten sonra oyunun niye hala filmini çekmediler diye düşünüyorum. Tüm serilerini çıktığı gibi oynama fırsatını bulduğum Call Of Duty serisi FPS tarzı oyunlar arasında en iyisi diyebilirim. Bu arada video biraz eski olabilir çünkü bu aralar Call Of Duty: Black Ops 3 çıkmaya hazırlanıyor videoya neden şimdiye kadar rastlamadım tuhaf doğrusu. Dilerseniz videoyu birde siz izleyin.

Videoda gerçek ve animasyon arasındaki çizgi nerdeyse kayboluyor. Peter Berg tarafından çekilen kısa filmin başrölünde silah arkadaşı olarak Taylor Kitsch’i ve çölde bir kurtarıcı olarak karşımıza çıkan kızıda ünlü model Emily Ratajkowski‘yi görüyoruz.

Abdulkadir Turan

Abdulkadir Turan

Karadeniz Teknik Üniversitesi İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünde okuyorum. Amacım teknoloji dünyasına ufakta olsa bir katkı sağlamak. Bloğumda her konudan yazı bulabilirsiniz. Aklıma takılan merak ettiğim ne varsa sizinle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap