Merhaba bu yazımda sizlere yorum yaparak SEO yönünden değerli sitelerde backlink almanızı sağlayacağım. Sağlamak derken aslında sizlere bu sitelerin linkini paylaşacağım. Sizde bu sitelere girip yorum yaparak sitenizi backlink sağlayacaksınız. Daha önceki yazılarımda olduğu gibi bu yazıda da paylaşılan linkler önceden kontrol edilmiş ve hepsi çalışmaktadır. Paylaştığım sitelerin hepsi EDU uzantılı olup backlink aldığınız taktirde sitenize yararı çok olacaktır. Sizlere tavsiyem yorum yapacaksınız yaptığınız yorumların yazı ile alakası olmasına dikkat edin. Çoğu yorum moderasyon onayından geçtiği için onaylanması için önemlidir.

indir

Listede yer alan EDU uzantılı sitelerin pagerank değerleri yüksektir. SEO yönünden de sitelerle kurulan bağlantılarla sitenizin de SEO değeri yükselecektir.Paylaştığım backlink adreslerinin devamlı olması için lütfen yazımı sosyal medya hesaplarınızdan paylaşınız. Kişisel blog sitemde sizlere daha fazla destek olabilmem için yorum yapabilirsiniz.✍

Değerli ziyaretçi En İyi Ücretsiz 30+ WordPress Parallax Teması başlıklı yazımda ilginizi çekebilir. Değerli fikirleriniz için yorum yapmanızı bekliyorum.

Yazar Hakkında

Abdulkadir Turan

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri'nde okuyorum. Sanat, Tasarım ve Teknoloji üzerine yazılar yazıyorum.

Bir Cevap Yaz

Yorum