Anasayfa Oyun GTA 5 Mod Yükleme Rehberi

GTA 5 Mod Yükleme Rehberi

15

Bu bir kişisel blog ve burada sizlerle paylaşmak istediğim her şeyi yazabiliyorum. Peki bugünün konusu nedir diye soracak olursanız size bu kez yeni bir kategoride yeni yazılar yazacağımı söyleyebilirim. Yeni kategorimiz oyunlar üzerine olacak. Birkaç gün önce bilgisayarıma yüklemiş olduğum oyunu çok beğendim. Önceden izlediğim videolarda Demir Adam (Ironman), Flash ve Zoom modlarını görmüştüm. Bu modlar epey ilgimi çekmişti. Oyunu oynarken bende yükleyeyim dedim fakat araştırma sonuncunda fazla Türkçe kaynağın olmadığını görünce bu işe bir el atayım istedim. Bugün size GTA 5 bilgisayar versiyonuna mod yükleme işlemini anlatacağım. Basit birkaç adımda istediğiniz modları yükleyebilirsiniz. GTA 5 oyununda en çok beğenilen ve en iyi ilk 10 mod aşağıdaki gibidir.

En çok Beğenilen GTA 5 Modları

 1. Open All Interiors v4
 2. Simple Trainer for GTA V 3.6
 3. Enhanced Native Trainer
 4. Menyoo PC [SP] v0.999864b
 5. Single Player Garage (SPG) BETA 0.5 Fixed
 6. Single Player Apartment (SPA) [.NET] 1.6.4.1
 7. Endeavor Mod Menu 1.2
 8. Ped Riot/Chaos Mode 0.6.1
 9. Multiplayer Co-op 0.9
 10. Speedometer 1.2.3d

GTA 5 Mod Yükleme Rehberi

 • İlk olarak yukarıdan beğendiğiniz modu veya modları bilgisayara indirin. Eğer daha fazla moda bakmak isterseniz Gta5-mods.com sitesine göz atabilirsiniz. Zaten yukarıda verdiğim linkler siteye gidiyor.
 • Ben örnek olarak Open All Interiors v4 modunu yükleyeceğim. Siz başka bir tane yükleyebilirsiniz. Yükleme yöntemlerinin çoğu hemen hemen aynıdır.
 • Daha sonra indirdiğiniz modu zipten çıkarın. Modun içinde yükleme işlemleri ayrıca anlatılmıştır.
 • Genel olarak yükleme işlemi için zipten çıkan dosyaları GTA 5′ in kurulu olduğu dizine atmanız yeterlidir.
 • Burada da aynı şekilde GTA 5 dizinine kopyalıyoruz.
 • Gördüğünüz gibi yükleme işlemi son derece basittir. Takıldığınız ve sormak istediğiniz kısım olursa yorum yaparak belirtebilirsiniz.

15 Yorum

 1. öncelikle saol birşeyler yapmışsın ama kopyala yapıştır kısmını bizde biliyoruz ama bazı modlarda özelliklede Menyoo da hatalar veriyor sende videolu çekip anlatsan güzel olmazmı ?

  • Haklısınız lakin bunu yapabilecek zaman yok ama çıkan hataları söylerseniz ona göre yazıyı ve modu günceller sağlam GTA 5 modları eklemiş olurum. Yorum için teşekkür ederim.

 2. Ben aynı şeyleri yapıyorum abi ben modu kullanamıyorum. Hatta ben çok video izledim oradakileri de yaptım ama nafile. Abi benim istediğim mod real mod ama olmuyor 3 gündür uğraşıyorum lütfen yardım et .???

Cevapla

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz