Kişisel blog olarak hemen hemen her alanda faaliyet göstermeye çalışıyorum. Bu blogta kategori farketmeksizin her alanda kullanıcılara faydalı bilgiler ve dokümanlar paylaşmaya çalışıyorum. Bildiğiniz gibi bir web sitesi için en önemli unsurlardan biri olan hosting kalitesi çok önemlidir. Hosting şirketinizin kalitesi bir nevin sitenizin kalitesini de yansıtmaktadır. Hızlı çalışan bir altyapı, deneyimli ve yardımsever bir müşteri hizmetlerine sahip hosting şirketi bulmak için çok fazla araştırma yapmak gerekiyor. Ülkemizde bu altyapıyı sağlayan hosting şirketlerini saymaya kalkışsak bir elin beş parmağını geçmeyecektir. Web dünyasına ilk adım attığımdan beri çeşitli hosting şirketleri ile çalıştım. Sitelerimi ve müşterilerimin sitelerini çeşitli hosting şirketlerinde barındırdım. Birçoğu ile yaşadığım sıkıntı yüzünden epey deneyim kazandım. Özellikle performans konusunda yaşadığım sıkıntılar, sitelerimin yavaşlaması ve çökmesi gibi problemler beni çileden çıkardı.

Tüm bu problemleri yaşarken aynı zamanda aradığım kriterlere sahip bir hosting şirketi için araştırmalarıma devam ediyordum. Bundan 3 yıl önce forumlarda yaptığım araştırmalarda okuduğum yorumlarda hemen hemen tüm kullanıcıların memnun kaldığı bir hosting şirketine rastladım. Güzel Hosting adıyla faaliyet gösteren şirkette ilk deneyimim olan Androidmakale.com adlı sitemi orada barındırarak başladım. Web dünyasında çok yeni olduğum için çok fazla problem ile karşılaştım. Yaşadığım problemleri çoğu defa tek başıma çözmeye çalışsam da bazen çok iyi teknik bilgi isteyen şeylerdi. Bu durumda hosting şirketime danışmaktan geri durmadım. Onlar da çok fazla sorularıma karşın her defasında yardımcı olmaktan hiç geri durmadılar. Benim Güzel Hosting için üzerinde durduğum en önemli kriter müşteri hizmetlerinin son derece yardımsever ve anlayışlı tavrıydı. Tabi her şey bundan ibaret değildi. Bir öğrenci olduğum için fiyat konusunda cepleri yakmayacak? bir hosting şirketi bulmam gerekiyordu. Fiyat ve performans konusunda rakiplerine oranla çok daha uygun fiyatlara sahip olması ayrıca bir diğer önemli özelliğiydi.?

Şirketin şu anda Türkiye Lokasyon Linux Web Hosting paketleri 19,90 TL’ den başlıyor. Bu pakette 500 MB disk alanı ve 5 GB aylık trafik bulunuyor. Bu kaliteye sahip bir firma için sanırım bu fiyatlar çok uygun gelecektir. Şirketin hizmet alanı elbette bunlarla sınırlı değil. Güzel Hosting firması Türkiye ve Avrupa lokasyon olmak üzere Linux Hosting, Windows Hosting, Radyo Hosting, E-Mail Hosting, Kurumsal Hosting, Reseller Hosting ve SSL sertifika sağlama gibi birçok hizmeti mevcuttur. Tüm bunların yanında alan adı kaydının da olduğunu belirteyim. Firmanın sitesine göz atarsanız daha birçok hizmetin olduğunu göreceksiniz.

ssd-disk x-core network-altyapi

Firma hakkında bir tanıtım yazısı yazdığımı düşünebilirsiniz fakat bu bilgiler tamamen kendi fikirlerimden ve aldığım kaliteli hizmetten dolayı yazıldı. Niye böyle bir yazı yazdım diye düşünürken bunu fırsata çevirmenin bir yolunu bulayım dedim. Buraya kadar okuduysanız ve sizde Güzel Hosting‘ ten Linux Hosting almayı düşünüyorsanız Türkiye lokasyon Linux hosting paketlerinde yıllık ödemede %10 indirim sağlayan indirim kodunu sizlerle paylaşıp ufakta bir faydam olmasını sağlamak istedim. Kafanıza takılan herhangi bir soru olursa sormaktan çekinmeyin. En hızlı cevaplamaya çalışırım.

Sizde hemen bir linux hosting paketi almak isterseniz aşağıdaki butonu kullanıp Güzel Hosting’ i ziyaret edip bir paket satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Türkiye lokasyon Linux hosting paketlerinde ödeme sayfasına gelince kupon kısmına “kadirblog.com” yazıp %10 indirim sahibi olabilirsiniz.

Güzel Hosting' e Gitmek İçin Tıklayın

Değerli ziyaretçi En İyi Ücretsiz 30+ WordPress Parallax Teması başlıklı yazımda ilginizi çekebilir. Değerli fikirleriniz için yorum yapmanızı bekliyorum.

Yazar Hakkında

Abdulkadir Turan

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri'nde okuyorum. Sanat, Tasarım ve Teknoloji üzerine yazılar yazıyorum.

Bir Cevap Yaz

Yorum