İlgi Çeken Hayvan Melezleri Tasarımları

 

Hayvanlar aleminde sayısız hayvan türü vardır. Hatta bazı türler yeni yeni keşfediliyor. Tasarım konusunda iyi şeyler arayışına giren grafikçiler bazen ne yapacağını şaşırıp ilginç şeyler ortaya çıkarabiliyor. Yabancı bir sitede denk geldiğim ve hoşuma giden hayvan melezi tasarımlarını sizlerle paylaşmak istedim, umarım beğenirsiniz.

1.kadir_blo_hayvan_melezleri_photoshop2. kadir_blo_hayvan_melezleri_photoshop23. kadir_blo_hayvan_melezleri_photoshop34. kadir_blo_hayvan_melezleri_photoshop45.

Huge Caterpillar climbing on Plant6.

kadir_blo_hayvan_melezleri_photoshop67. kadir_blo_hayvan_melezleri_photoshop78.kadir_blo_hayvan_melezleri_photoshop89. kadir_blo_hayvan_melezleri_photoshop910.kadir_blo_hayvan_melezleri_photoshop1011. kadir_blo_hayvan_melezleri_photoshop1112. kadir_blo_hayvan_melezleri_photoshop1213. kadir_blo_hayvan_melezleri_photoshop14

Bir önceki yazımız olan Asus Zenpad C 7.0 (Z170C) İnceleme ve Testler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Abdulkadir Turan

Abdulkadir Turan

Karadeniz Teknik Üniversitesi İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünde okuyorum. Amacım teknoloji dünyasına ufakta olsa bir katkı sağlamak. Bloğumda her konudan yazı bulabilirsiniz. Aklıma takılan merak ettiğim ne varsa sizinle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap