Araştırma

İngilizce Ücretsiz E-Kitap Siteleri

Gelişmekte olan e-kitap sektöründe eskiden kitapların elektronik versiyonun bulmak epey zordu. Şimdilerde çıkan her kitap ve eskiden basılan kitapların e-kitap versiyonun piyasaya sürülüyor. Tabii ücretli veya ücretsiz orası satıcıya bağlı. Genel olarak biraz daha uygun fiyatlı olsalarda şahsi görüşüm olarak kağıda temas edip okumak ayrı bir zevktir. Tabi konumuz şu anda bu değil, sizlere İngilizce yazılmış e-kitap indirebileceğiniz ücretsiz sitelerin linklerini paylaşayım dedim.

Uzun zamandır yazı paylaşmıyorum İngilizce e-kitap nerden çıktı derseniz internette gezinirken bunla alakalı birkaç yazı görünce bende paylaşayım dedim. E-kitapları indirip dilerseniz telefonda dilerseniz e-kitap okuyucunuzda okuyabilirsiniz. Kitapların PDF versiyonun ve diğer versiyonları sitelerde mevcuttur.

Ücretsiz İngilizce E-Kitap Siteleri

İngilizce Ücretsiz E-Kitap Siteleri
Yazıyı Puanla

Bir önceki yazımız olan Kişisel Blog Nasıl Olmalıdır? başlıklı makalemizde kişisel blog kadir blog, kişisel blog kurma rehberi ve kişisel blog nasıl kurulur hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

Abdulkadir Turan

Abdulkadir Turan

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde İstatistik ve Bilimleri'nde okuyorum. Sanat, Tasarım ve Teknoloji üzerine yazılar yazıyorum.

Bir Cevap Yaz