Finans

KOS-GEB Başvuru Formu

Girişimciler için bulunmaz bir nimet olan KOS-GEB‘ e başvuru yapmak ve başvuru formunu doldurmanın püf noktalarını öğrenmek gerekiyor. Başvuru için yeterli niteliklere sahip olduktan sonra başvuru formuna, başvurunun kabul olması için ince ince eleyip sık dokumanız lazım. Tabi burada bu işi yapan şirketlerde devreye girebiliyor ama siz şirketlere ödeyecek param yok diyorsanız herşeyi kendiniz yapmalısınız. Finansal olarak iyi bir yatırım yapmak için iyi bir yatırımcı bulmanız gerekiyor. Yatırımcılar herkese para desteği vermez. Bu durumda devlet destekli bir yatırımcı olursa şansınız daha fazla olabilir.

KOS-GEB için başvuru yapmaya karar verdiyseniz başvuru formunu aşağıdan indirip gerekli alanları doğru şekilde doldurduktan sonra başvuruyu yapabilirsiniz. Ardından bu başvurunun püf noktaları hakkında bir yazı daha yazacağız.

KOS-GEB Başvuru Formu

Başvuru formunu indirdikten sonra site altına yorum yaparak takıldığınız bir kısım olursa istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

İyi bir girişimci olmak için ilk olarak destek alacağınız sektöre odaklanmanız gerekiyor. Odaklandığınız sektör alanında fazla çeşitliliğe sahip değilse bu sizin için daha iyi olacaktır. Çeşitlilik yoksa talep fazla olacaktır. Sizde rakiplerinize fark attığınız da fark edileceksiniz. KOSGEB başvuru formunu doğru doldurmak için önemli noktaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

KOS-GEB Başvuru Formu
Yazıyı Puanla

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Nedir? başlıklı makalemizde bitcoin nedir, bitcoini kim buldu ve sanal paralar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

Abdulkadir Turan

Abdulkadir Turan

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde İstatistik ve Bilimleri'nde okuyorum. Sanat, Tasarım ve Teknoloji üzerine yazılar yazıyorum.

Bir Cevap Yaz

1 Yorum