Anasayfa Finans KOSGEB Desteklenen Sektörler Nelerdir?

KOSGEB Desteklenen Sektörler Nelerdir?

0

Girişimciler için önemli bir yer olan KOSGEB‘ te desteklenen sektörlerde destek almak istediniz ve hangi sektörlere destek verdiğiniz bilmiyorsunuz. Bu yazımızda KOSGEB’in desteklediği iş alanları ve sektörleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Desteklenen tüm sektörleri sizlerle paylaştık. KOSGEB’in destek verdiği KOBİ sektörlerinin listesi baya bir uzun ve büyük ihtimalle aradığınız desteği bulabileceksiniz.

Paylaştığımız listede açıklama bölümündeki önemli noktalara dikkat ediniz. KOSGEB’in geliştirilmesinden sorumlu olduğu KOBİ sektörleri bu liste ile belirlenmiştir. Belirlenen listelerde bazı sektörlerde şartlar gerekebiliyor. Aradığınız sektörü bulduysanız yazının devamında KOSGEB başvuru formunu indirebilirsiniz.

KOSGEB Destek Verilen Sektörler Listesi

KOBİ sektörleri listesini inceleyip ardından başvuru formunu indirip başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli şartları sağladıktan sonra KOSGEB başvuru aşamalarına geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan KOSGEB Nedir? başlıklı makalemizde kosgeb başvuru ve kosgeb nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz