Sparkling Ücretsiz WordPress Teması

Günün teması adlı konuya hoşgeldiniz. Her gün araştırıp başarılı bulduğum ücretsiz bir temayı sizinle paylaşmaya karar vermiştim. Önceki yazımda vermiş olduğum #Grayscale temasının ardından bugün sizlere blog siteleriniz de kullanabileceğiniz hızlı ve görünüm olarak hoş bir temayı seçtim.sparkling-wordpress-teması-ücretsiz-bedava-en-iyi-wordpress

Keskin akışkan ve mobil arayüze uygunluğu ile başarılı bir tema olmuş. Öne çıkarılan görselleri ile oluşturacağınız slider ile blog sitenizi güzel bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Temanın açılış hızı çok iyi diyebilirim. Bu başarıyı Contact Form 7, Gravity Forms, SEO by Yoast, W3 Total Cache eklentileriyle de daha üst seviyelere çıkarıyor. Ücretsiz olması temayı daha da seçilebilir kılıyor. Sizde blog sitelerinize bir tema arıyorsanız bu temayı denemelisiniz.

Daha Fazla Bilgi / İndirÖnizleme

Bir önceki yazımız olan Günün Ücretsiz Teması: Grayscale başlıklı makalemizde blog kadir, blogkadir ve free one page theme hakkında bilgiler verilmektedir.

Abdulkadir Turan

Abdulkadir Turan

Karadeniz Teknik Üniversitesi İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünde okuyorum. Amacım teknoloji dünyasına ufakta olsa bir katkı sağlamak. Bloğumda her konudan yazı bulabilirsiniz. Aklıma takılan merak ettiğim ne varsa sizinle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap