Tam Sayfa Ücretsiz WordPress Teması: Onetone

Bugün sizler için hoş görünümlü tam sayfa bir tema seçtim. Onepage olarak adlandırılan bu temalar sitenin tamamını kaplıyor. Genelde tek bir amaç için kullanılan bu temalar görünüm olarak kullanıcıları yeterince etkiliyor. Onetone olarak adlandırılan bu tema ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor. WordPress ücretsiz temalar arasında tam sayfa kategorisinde doğru bir tema bulmak epey zamanınızı alır. Nette gezinirken karşılaştığım ve hoşuma giden temaları sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bugün Onetone teması hakkında bilgi vermeye çalıştım. Yazı olarak ne kadar anlatmaya çalışsam da en doğru kararı temanın ön izlemesini görerek karar verirsiniz. O yüzden lafı fazla uzatmadan indirme linki ve önizleme linkini sizlerle paylaşayım.

Daha Fazla Bilgi / İndirÖnizleme

Bir önceki yazımız olan [Çözüldü] Xml-Rpc Hatası Nasıl Çözülür? başlıklı makalemizde kadir, kadir blog ve xml-rpc çözümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: A.kadir Turan

A.kadir Turan
Karadeniz Teknik Üniversitesi İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünde okuyorum. Amacım teknoloji dünyasına ufakta olsa bir katkı sağlamak. Bloğumda her konudan yazı bulabilirsiniz. Aklıma takılan merak ettiğim ne varsa sizinle paylaşmaya çalışıyorum.

2 thoughts on “Tam Sayfa Ücretsiz WordPress Teması: Onetone

  Gökhan

  (23 Kasım 2015 - 08:02)

  WordPress kullanmıyorum ama bu temayı görünce wordpress kullanasım geldi , çok güzel tema paylaşım için teşekkürler.

   A.kadir Turan

   Abdülkadir Turan

   (25 Kasım 2015 - 09:10)

   Aynen hocam birde ücretsiz olması var bu temayı dahada çekici yapıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir