Merhabalar bu yazımda sizlere Vodafone kullanıcıları için bedava internet yapma işlemini anlatacağım. Bu bedava internet yapma işlemi 2016 yılı içinde denenmiş bir yöntemdir. Bu yöntem %100 çalışmakla beraber ücretsizdir. Vodafone bedava internet yapmak isterseniz ilk olarak sizlere vermiş olduğum talimatları uygulayın. Burada uygulanan işlemler Vodafone tarafından yayınlanan resmi bedava yapma işlemidir. Bir hafta boyunca bedava 1 gb kazanmak isterseniz aşağıdaki talimatları uygulayın.

Vodafone haftalık 1 gb bedava internet yapma işlemini sayısız kullanıcıda denedim ve hepsinden başarılı sonuç aldım. Bu yöntemi kullanmak için telefonunuza ilk olarak eski adıyla “Vodafone Self Servis” yeni adıyla “Vodafone Yanımda” uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. İlk olarak buraya tıklayarak telefonunuza “Vodafone Yanımda” uygulamasını yükleyin ve aşağıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın.

Vodafone Bedava 1 gb Yapma İşlemi:

  1. İlk olarak buraya tıklayarak uygulamayı telefonunuza indirin.
  2. Android, ios ve başka bir platform olması farketmez.
  3. Telefonunuzdan “S” yazıp “7000“e gönderin.
  4. Uygulamayı açın ve telefon numarası kısmına numaranızı şifre kısmına ise biraz önce gönderdiğiniz mesajda size gelen şifreyi girin.
  5. Giriş yaptıktan sonra resimde görüldüğü gibi paketler bölümüne girin.

vodafone bedava internet yapma 100 çalııyor kadir kişisel blog ücretsiz

  • Daha sonra aşağıdaki gibi internet paketleri kısmına girin.

vodafone bedava internet yapma 100 çalııyor kadir kişisel blog ücretsiz-2

  • Son olarak 1 gb haftalık internet yazan kısma tıklayıp onaylayın.

vodafone bedava internet yapma 100 çalııyor kadir kişisel blog ücretsiz-3

Ben daha önce yapıp kullandığım için bende onaylı görünüyor. Siz yaptıktan 5 dk sonra kazandınız diye mesaj gelecektir. İyi günlerde kullanın. Bir sonraki bedava yapma işlemi hakkında bilgi sahibi olmak için sağ tarafta yer alan abone ol kısmına mail adresinizi yazabilirsiniz.Dilerseniz bir önceki “İphone 6 ve 6S İçin IOS 9.0.2 İndirme” konusuna göz atabilirsiniz.

Değerli ziyaretçi [ipsw] İphone 6 ve 6S İçin IOS 9.0.2 İndirme başlıklı yazımda ilginizi çekebilir. Değerli fikirleriniz için yorum yapmanızı bekliyorum.

Yazar Hakkında

Abdulkadir Turan

Abdulkadir Turan

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri'nde okuyorum. Sanat, Tasarım ve Teknoloji üzerine yazılar yazıyorum.

Bir Cevap Yaz

Yorum