Xenforo Reklam Alanları

Yeni forum yazılımı olan Xenforo artık birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Xenforo forum scriptini kullanan arkadaşlar reklam alanları hakkında bilgi almak ve reklam eklemenin nasıl olduğunu merak ediyorlarsa bu yazıda anlatılan işlemleri yapabilirler. Yazımda Xenforo reklam alanları hakkında detaylı bilgi verip ardından istediğiniz reklam alanına reklam eklemenin yolunu anlatacağım. İlk olarak reklam alanlarını sizlerle paylaşıyorum.

İlk olarak Xenforo’ da yönetici paneline girerek Arayüz > Şablonlar kısmına girip arama kısmına ad yazarak çıkan sonuçlardaki isimlerden uygun alana reklam kodunuzu yapıştırabilirsiniz. Hangi reklam alanının arayüzde nerede olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

Xenforo anasayfa reklam alanları
Xenforo kullanıcı sayfası reklam alanları
Xenforo konu sayfası reklam alanları

Bir önceki yazımız olan En İyi Ücretsiz 30+ WordPress Parallax Teması başlıklı makalemizde en iyi wordpress temaları, free wordpress theme ve one page wordpress theme download hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: A.kadir Turan

A.kadir Turan
Karadeniz Teknik Üniversitesi İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünde okuyorum. Amacım teknoloji dünyasına ufakta olsa bir katkı sağlamak. Bloğumda her konudan yazı bulabilirsiniz. Aklıma takılan merak ettiğim ne varsa sizinle paylaşmaya çalışıyorum.

2 thoughts on “Xenforo Reklam Alanları

    BAYMAK KOMBIDE E10 ARIZASI NEDİR

    (25 Şubat 2017 - 07:48)

    Bilgilendirici bir makale olmuş teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir