Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara root yapma, rom yükleme ve recovery yükleme işlemlerini detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyoruz.  Bu anlatımları resimli ve videolu yapıp kullanıcıların daha kolay bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirmesini sağlıyoruz. Android işletim sistemine sahip Samsung, LG, Asus, HTC ve diğer telefon markalarına ait popüler modellerin teknik desteğini sağlayıp kullanıcılara yol göstermeye ve yaşadığı sorunları gidermeye çalışıyoruz.

Yaşadığınız herhangi bir problemde, sitemizi ziyaret edip arama çubuğunu kullanıp ilgili sorunların çözümünü anlatan makalelere ulaşabilirsiniz. Yapılan yorumlara en hızlı şekilde cevap vermeye çalışıyoruz. Sitede bedava internet konuları, teknoloji haberleri ve stock rom, custom rom paylaşımları da yapıyoruz.

Android telefonlar için orijinal rom, kernel dosyalarını paylaşıyoruz. Aynı zamanda Cyanogenmod ve MIUI gibi güncel modifiyeli Android işletim sistemlerini akıllı telefonlara yükleme işlemini anlatıyoruz.

Androidmakale.com yayın hayatı boyunca her zaman kullanıcılara en iyi hizmeti sağlamayı hedef edinip ve bu amaca yönelik çalışmalar yapmayı bir görev bilmiştir. Bundan sonra da aynı şekilde bu hizmet kalitesini devam etmeye çalışacağız. Sizde sitemizi ziyaret edip merak ettiğiniz konularla ilgili yorum yapabilir ve paylaşmamızı istediğiniz yazılar için öneride bulunabilirsiniz.

Değerli ziyaretçi Asus Zenfone 3 Max (ZC520TL) Detaylı İnceleme başlıklı yazımda ilginizi çekebilir. Değerli fikirleriniz için yorum yapmanızı bekliyorum.

Yazar Hakkında

Abdulkadir Turan

Abdulkadir Turan

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri'nde okuyorum. Sanat, Tasarım ve Teknoloji üzerine yazılar yazıyorum.

Bir Cevap Yaz

Yorum