Firma Ortağım projesi Türkiye’de faaliyet gösteren büyük ve küçük tüm işletmeleri hedef alan yerli bir girişimdir. Amacımız İşletmelerin online müşteriler tarafından keşfedilmesi ve online olarak müşteri kazanmanızı sağlamaktır. Site ziyaretçilerine şehirde, ilçede, beldede ve köyde yer alan en yakın firmaları, restoranları, kafeleri, eczaneleri ve diğer her alanda hizmet veren işletmeleri kolayca bulmalarını sağlayan bir proje olarak hayata geçtik.

İşletme sahibi olarak firmanızı işletmemize ekleyerek sizde Google’da ilk sıralarda görünebilir ve sizi arayan müşterilerinizle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Sıradan bir firma rehberi gibi sadece iletişim bilgilerinizi değil aynı zamanda kendi panelinizden konumuzu ve tanıtım filmlerinizi yükleyebilir. Dilerseniz ürünleriniz fiyatlarıyla beraber ekleyebilirsiniz. Firmaortağım.com her işletmeye kendi web sitesini kurma ve yönetme imkanını kolayca sunmaktadır.

Günümüzde bir web sitesi kurmak ve yönetmenin bir işletme için zor bir süreç olduğunun farkındayız ve bu işlemi firmalar için kolaylaştırmak amacıyla geliştirdiğimiz Firma Ortağım rehber sistemi ile bu süreci hem zaman hem maddi yönden minimum seviyelere getirdik. Sizde firmanızı hemen buradan ekleyerek Google ilk sıralarda çıkabilir ve kendi web sitenizi kurmaya başlayabilirsiniz.

Firmaortağım.com şeffaf, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile yılların verdiği tecrübe ile sektörde kalıcı olmak için yeni sistemler ve projeler geliştirerek işletme sahiplerinin sorunlarını çözmek için yayında olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Veridyen NS (Name Server) Adresleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazar Hakkında

Abdulkadir Turan

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri'nde okuyorum. Sanat, Tasarım ve Teknoloji üzerine yazılar yazıyorum.

Bir Cevap Yaz