WordPress Newspaper temasını basitçe anlatmak gerekirse, makaleleri ve blog yayınlarını kolaylıkla yazmanıza izin veren bir WordPress temasıdır. Çevrimiçi projenizi güçlü bir şekilde başlatmak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren bir WordPress magazin temasıdır. Newspaper’ın bugün piyasadaki en popüler haber temalarından biri olduğunu bilerek, bir ton güzellik sunduğunu biliyorsunuzdur. Newspaper, çevrimiçi dergiler ve bloglar için sayısız hazır demodan, sayısız düzen ve bileşen koleksiyonuna kadar her şeyi içeriyor. Newspaper sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Bunun da ötesinde Newspaper ile çalışmak için uzman olmanıza gerek yok. Kodlama ve tasarım becerileri olmayan bir kişi bile modern, duyarlı ve dikkat çekici bir magazin,blog veya haber sitesi kurmada başarılı olabilir. Ön uç düzenleme, sürükle ve bırak işlevselliği, hızlı yükleme sayfa hızı, sezgisel arayüz gibi Newspaper teması hayal edebileceğiniz her şeye sahiptir.

Newspaper Teması da tamamen SEO dostudur. Ek premium eklentilerle birlikte gelir ve tüm cihazlarda veya web tarayıcılarında kusursuz çalışır.

Themeforest’ın en çok satanları arasında bulunan bu tema blog yazmak için mükemmeldir ve ayrıca haber, gazete, dergi, yayıncılık veya inceleme sitesi için mükemmeldir. YouTube’dan videoları destekler. AMP ve mobil kullanım desteği de mevcuttur. Instagram, bbPress Forum, BuddyPress ve WooCommerce ile entegre olarak gelirken ayrıca en iyi temiz SEO uygulamalarını kullanır. Newspaper, duyarlı Google Ads ve AdSense’i destekler.

ÖnizlemeSatın AlHosting

Bu tema hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazı altına yorum yaparak sorabilirsiniz. Ayrıca temayı satın alıp kurulum sorunları yaşayanlarda yorum olarak belirtirse hemen dönüş yapıyorum.

Değerli ziyaretçi WordPress'te Google AMP Nasıl Doğru Bir Şekilde Devre Dışı Bırakılır başlıklı yazımda ilginizi çekebilir. Değerli fikirleriniz için yorum yapmanızı bekliyorum.

Yazar Hakkında

Abdulkadir Turan

Abdulkadir Turan

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri'nde okuyorum. Sanat, Tasarım ve Teknoloji üzerine yazılar yazıyorum.

Bir Cevap Yaz

Yorum