Webmaster

Tam Sayfa Ücretsiz WordPress Teması: Onetone

Bugün sizler için hoş görünümlü tam sayfa bir tema seçtim. Onepage olarak adlandırılan bu temalar sitenin tamamını kaplıyor. Genelde tek bir amaç için kullanılan bu temalar görünüm olarak kullanıcıları yeterince etkiliyor. Onetone olarak adlandırılan bu tema ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor. WordPress ücretsiz temalar arasında tam sayfa kategorisinde doğru bir tema bulmak epey zamanınızı alır. Nette gezinirken karşılaştığım ve hoşuma giden temaları sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bugün Onetone teması hakkında bilgi vermeye çalıştım. Yazı olarak ne kadar anlatmaya çalışsam da en doğru kararı temanın ön izlemesini görerek karar verirsiniz. O yüzden lafı fazla uzatmadan indirme linki ve önizleme linkini sizlerle paylaşayım.

Daha Fazla Bilgi / İndirÖnizleme

Bir önceki yazımız olan [Çözüldü] Xml-Rpc Hatası Nasıl Çözülür? başlıklı makalemizde kadir, kadir blog ve xml-rpc çözümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar Hakkında

Abdulkadir Turan

Abdulkadir Turan

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde İstatistik ve Bilimleri'nde okuyorum. Sanat, Tasarım ve Teknoloji üzerine yazılar yazıyorum.

Bir Cevap Yaz

Yorum