WordPress temaları arasında işinize yarayacak bir tema bulmak oldukça zor bir iş. Birde ücretsiz tema arıyorsanız internetin altını üstüne gerekiyor. İlk sitemi kurduğumda en iyi blog temasını bulmak için günlerimi harcadım. Sonunda kafama yatan bir tane bulmuştum. İşinize yarayacak düzgün bir tema olacağına inandığım Zerif Lite teması portfolio temaları arasında ücretsiz olmasıyla ön plana çıkıyor. Responsive tasarımı ile mobil ve tabletlere olan uyumluluğu sayesinde CV olarak kullanabileceğiniz tema çok hoş duruyor.

zerif-lite-free-theme-kadir-blog-ücretsiz

İletişim bölümü, yaptığınız işleri ve yeteneklerini ekleyebileceğiniz site bölümü ile ziyaretçileri etkileyebilirsiniz. Ayrıca blog bölümü ile yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan indirme ve önizleme bağlantılarını sizlerle paylaşayım.

Daha Fazla Bilgi / İndirÖnizleme

Değerli ziyaretçi Sparkling Ücretsiz WordPress Teması başlıklı yazımda ilginizi çekebilir. Değerli fikirleriniz için yorum yapmanızı bekliyorum.

Yazar Hakkında

Abdulkadir Turan

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri'nde okuyorum. Sanat, Tasarım ve Teknoloji üzerine yazılar yazıyorum.

Bir Cevap Yaz