Markaların rekabeti her geçen gün artıyor. Bu rekabet ülkemize de sıçramış olacak ki reklamlarda üstü kapalıda olsa rakip şirketlere “giydirmeye” çalışıyorlar. Amerika’ da bu rekabet üst düzeylerdeydi zaten. Türkiye‘de reklam yapma anlayışı her geçen gün gelişiyor. Şirketler dediğim gibi üstü kapalı şekilde rakiplerine her şeyi söylüyorlar. Tabi rakip şirketler cevabı reklam olarak vermiyor değil. Bu günlerde Türkiye teknoloji şirketlerinden biri olan Asus‘un yapmış olduğu reklam ile çalkalanıyor. Öyle ki bu reklam tam anlamıyla Apple‘a gönderme şeklinde algılanıyor.

Viral reklamları ile Türkiye’de başarılı işler yapan Batesmotelpro ekibi Asus’un bu videosunu hazırlayan ekip olarak karşımıza çıkıyor. Ekip sağlam olunca ortaya sağlam bir video çıkmış. Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz. Video hakkında görüşlerinizi yorum kısmına yazarak benimle paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Asus Zenpad C 7.0 (Z170C) İnceleme ve Testler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazar Hakkında

Abdulkadir Turan

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri'nde okuyorum. Sanat, Tasarım ve Teknoloji üzerine yazılar yazıyorum.

Bir Cevap Yaz